Kartal KLİMA SERVİSi

Kartal KLİMA SERVİSimiz,Klimaniz ile ilgili herhangi bir konuda teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda 7/24 bize ulaşdığınızda uzman teknisyenlerimiz Klimanizin durumuna göre yerinde sorununuzu gidermektedir. Eğer Klima probleminiz servis yerinde giderilemeyecek durumda ise Klimaniz servis merkezimize getirilir. Tamir sonrası tüm testler yapıldıktan sonra adresinizde montajı yapılarak size teslim edilir.

Kartal KLİMA SERVİSi; Kartal KLİMA SERVİSi konusunda uzman ve egitimli kadrosu ile Kartal Klima özel servis hizmeti vermektedir. Istanbul merkezli gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü kesintisiz hizmet veren ve Kartal KLİMA SERVİSi, olarak firmamiz hızlı servis hizmeti verebilmek icin tüm semtlere yayılmıştır.

Bizi 444 67 49 nolu telefondan arayıp servis talep kaydınızı bırakabilirsiniz. Size en yakın Kartal KLİMA SERVİSi aracımızı yönlendiririz. Size ulaşan teknisyenlerimiz markalı Klimanizin durumuna göre, yerinde tamir edebilir. Eğer Klimanizin herhangi bir parçasının değişmesi gerekirse veya yerinde tamir edilemeyecek durumda ise servis merkezimize getirilir.Klima, tamir edildikten sonra tüm testleri yapılıp adresinizde montajı yapılıp teslim edilir.

Telefon: 444 67 49

İstanbul
Anadolu
Avrupa

info@klimaserviscenter.com

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

?

Neden Klima bakımı gerekir

Kartal Klimanizin güvenli performanslı ve tasarruflu çalışması için yıllık bakımların yapılması gereklidir.

?

Mevsim geçişlerinde hangi bakımlar yapılmalıdır.

Sonbaharda ve yaz aylarının başlangıcında rutin bakımların yapılması gerekir

?

Kartal Klimam su akıtıyor müdahale etmelimiyim?

Hemen bize 444 67 49 numaralı telefon ile ulaşabilir uzman çalışanlarımız sayesinde Kartal Klimanizin arızası giderilir.

444 67 49
İstanbul-Türkiye
Çalışma Saatleri
7 Gün 24 Saat